top of page

Soğuk Oda Panelleri

Plywood Yüzeyli Zemin Paneli

Açıklama: Üst yüzeyi 10 mm Plywood ve alt yüzeyi Galvaniz Sac arasına 40 (+/- 2) dansite poliüretan enjeksiyonu ile üretilmekte olup genişlik 1130 mm dir. İsteğe bağlı olarak Plywood plaka üzerine PVC veya CrNi Sac uygulama da yapılabilmektedir. Geçme detayının özelliği, eksantrikli kilit sistemi ile panellerin mükemmel yanaşması ve kilitlenmesine olanak verdiği gibi, panellerin sökülüp yeniden montaj yapılmasına imkân sağlamaktadır.

Düz Yüzeyli Sandviç Panel

Açıklama: Sac yüzeyine oluk açılmadan düz iki sac arasına 40 (+/- 2) dansite poliüretan enjeksiyonu ile üretilmektedir. Hijyen gerektiren ortamlarda tercih edilmektedir. Diğer özellikleri "Oluklu Panel" ile aynı şekildedir..

Oluklu Sandviç Panel

Açıklama: Standart üretimimiz üst yüzeyi 10 mm kalınlığında Plywood, alt yüzeyi galvaniz sac arası 40 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilmiş kilitli panellerdir. Oluklu zemin panelleri, duvar/tavan panelleri ile aynı, 7 farklı kalınlıktadır. Oluklu paneller 2000 kg/m2 yayılı yük taşıma kapasiteli olup, ayrıca isteğe bağlı olarak yüzeyde plywood üzerine kaymaz CrNi veya 200 mikron PVC kaplı sac kullanılabilir.

Köşe Paneli

Açıklama: Köşe paneli ile köşe birleşimlerinde panellerin birbirine kilitlenebilmesi Fire olmaması, montajda tek bir panelin bile artmaması Montajda panelin kesilerek ölçüye getirme işleminin olmaması T paneli ile üçlü panel birleşimlerinin kilitli olarak yapılabilmesi Ters köşe paneli ile köşe kolon dönüşlerinin kilitli olarak yapılabilmesi Z paneli ile her türlü kolon dönüşlerinin kilitli olarak yapılabilmesi Poliüretan yoğunluğunun en az 42 kg/m³ olarak üretilmesi Sac kalınlığının 0,50 mm olması Panel içinde her türlü kablo tesisatı için altyapı oluşturulabilmesi (gizli tesisat uygulaması)

Panel Montaj Aksesuarları

Açıklama: Zemin, duvar ve tavan panellerin birbirine montajında ve oluşturulan şartlandırılmış alanda hijyenik bir ortam sağlar. Uygulama İhtiyaçlarına Göre Hijyenik veya Krom, PVC, Polyester Kaplamalı Galvaniz Profiller: Köşeli iç – dış profiller Köşe birleştiriciler Düz veya Z profiller Panel konumlandırmak için U profiller Tavan askı profilleri ve aparatları Alüminyum köşebentler

bottom of page