top of page

Alternatif sunma yetimiz;

Kullanmakta olduğunuz  veya oluşturmayı planladığınız  çalışma alanlarınızda gerekli ölçülendirme, fizibilite ve teknik çalışmalar yaparak en uygun sistem ekipmanlarını en ekonomik şekilde alternatifli olarak bilgilerinize sunuyoruz. Tek fiyat tek model mantığı ile çalışmalarınızı bizim odalarımıza göre planlamanızı değil; birçok alternatif ile yapılacak  çalışma alanını, sizin çalışma planınıza göre oluşturmayı doğru buluyoruz.

 

Ekonomik Mikroişlemci konfigürasyonu;

Ana kontrol panosundaki  ısıtma - soğutma - nemlendirme - kurutma - elektronik zamanlayıcı ekipmanlarını ayrı ayrı ve birbirlerinden bağımsız olarak çalışacabilecek şekilde uyguluyoruz. Muhtemel arıza durumunda hangi ekipman arızalı ise sadece o ekipmana müdahale ederek kullanıcıyı hem zamansal hemde ekonomik açıdan zorda bırakmayacak hizmet sunuyoruz.

 

Teknik Servis ve yedek parça;

Gerek ArGe Mühendislik, gerek elektrik elektronik birimimiz, gerekse mekanik teknik servis birimimiz; servis hizmet konusu ne olursa olsun birlikte hareket ediyoruz, büyük çoğunluğu stok ürünlerden oluşan yedek parça ve ekipman kolaylığı ile kullanıcıya zaman kaybı yaşatmadan sisteme müdahale ediyoruz. Arıza tespit durumlarında kesinlikle ücret talep etmiyoruz.

Tecrübe;

Genel Laboratuvar Cihazları, Isıtma Soğutma Sistemi, Elektrik Elektronik, Arge çalışmaları, Mekanik Teknik Servis alanındaki otuz beş yılın bilgi, birikim, donanım ve tecrübesini İKLİMLAB’ da birleştirdik. İlk günkü heyecanımızla teknolojik ve bilimsel yeniliklere açık bir şekilde kararlılıkla  yolumuza devam ediyoruz.

bottom of page