top of page

Soğuk Oda & İklim Odası Kapıları

Menteşeli Kapılar

Açıklama: Soğuk ve Donmuş Muhafaza olarak iki farklı seçenekte üretilir. Kasa ve kanat kalınlığı, kullanılan panel kalınlığı ile aynıdır. Özel contası ile bakteri üretmez, sızdırmazlık sağlar. Kullanım yerine göre lastik süpürgeli veya eşikli olarak üretilir. Acil çıkış kolu, kapının dışarıdan kilitli olduğu konumda içeriden açılmasını sağlar. Donmuş Muhafaza Odası kapılarında, kapı kasasında alüminyum kanal içerisinde 25 watt/m rezistans kablosu yer almaktadır.

Flip – Flap Kapılar

Açıklama: Pencere veya penceresiz olarak iki farklı seçenekle üretelir. Kapı kanatları her iki yöne 90 derece açılabilir. Gerektiğinde açık durabilen özel menteşelere sahiptir. Darbelere karşı polietilen kol ve Cr-Ni tekmelik mevcuttur. Panele veya duvara monte edilebilir. Kasası paslanmaz çeliktir.

KAPI14
KAPI8
KAPI
KAPI10
KAPI4
KAPI12
KAPI11
KAPI13
KAPI5
KAPI2
HAZIRLIK ODASI.495

Sürgülü Kapılar

Açıklama:Soğuk ve Donmuş Muhafaza olarak iki farklı seçenekle üretilir. Kanat kalınlığı, 80 ve 120 mm olarak üretilir. Özel contası ile bakteri üretmeyen sızdırmazlık sağlar. İstege bağlı olarak Polyester boyalı sac, PVC veya Cr-Ni olarak üretilir. Aksesuarlar, taşıyıcı raylar, tekerlekler, tutma kolları ve plastik aksamlar uluslararası standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Donmuş Mafaza Odası kapılarında, kapı kanatlarında alüminyum kanal içerisinde 25 watt/m, eşikte ise 40 watt/m rezistans kablosu yer alır.

bottom of page